Děkan fakulty životního prostředí UJEP v Ústí nad Labem vypisuje výběrové řízení na obsazení místa marketingový pracovník/pracovnice

 Počet volných míst: 1 místo

Výše úvazku: 100 % zákonné pracovní doby (dle dohody viz níže)

Předpokládaný nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Fakulta životního prostředí UJEP v Ústí nad Labem

Termín podání přihlášky: pozice je otevřená do doby, než se najde vhodný kandidát/kandidátka

Co od marketingového pracovníka/pracovnice očekáváme:

Angličtinu na úrovni minimálně B2 (bude ověřeno).
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
Dobré komunikační schopnosti – zkušenost s psaním textů v českém i anglickém jazyce bez pravopisných a stylistických chyb.
Příjemné, reprezentativní a profesionální vystupování.
Znalost marketingového prostředí – online i offline. Zapálení pro digitální marketing a orientaci v prostředí sociálních sítí se zaměřením na cílovou skupinu uchazečů o studium.
Základní schopnosti práce s grafikou.
Zkušenosti v oblasti tvorby foto a video podkladů (v ideálním případě si bude velkou část podkladů tvořit sám), zkušenosti s editací foto a video materiálů.
Zkušenost s analytickými a marketingovými nástroji (např. Google Analytics, Facebook Business Suite, Canva, WordPress a další). Případně lze zaškolit nebo zajistit školící kurzy.
Zodpovědný a samostatný přístup k práci, vizuální a estetické cítění.
Schopnost týmové práce.
Kreativitu – neustále hledání nových směrů k popularizaci fakulty.
Focus na kvalitu a dodržování termínů.
Řidičské oprávnění skupiny B.
Flexibilitu – je předpoklad vícedenních služebních cest.

Náplň:

Kompletní správa všech mediálních a marketingových kanálů a tvorba podkladů pro zveřejňování 4-6× týdně (sociální sítě FB, Instagram, X).
Tvorba příspěvků na Youtube, LinkedIN, tisk, televize… Aktivní vyhledávání vhodných kanálů v offline světě.
Správa a komunikace s inzertními portály.
Zajištění tvorby podkladů (texty, obrázky, videa – mámení témat z akademiků…) pro webové stránky fakulty (min 2x týdně zpráva o aktivitách fakulty).
Vytvoření dlouhodobé marketingové strategie (vizuální identita, cíle krátkodobé i dlouhodobé).
Analýza výkonu kampaní, optimalizace dle stanovených cílů.
Spolupráce na přípravě propagačních materiálů a promo předmětů.
Spolupráce při tvorbě podkladů pro reklamní kampaně přijímacího řízení.
Účast na konferencích a veletrzích, poradách a networking v rámci ČR (Gaudeamus, Veletrh vědy, Technodays, Výstava vzdělávání apod.).
Spolupráce při přípravě a organizaci propagačních akcí typu Noc vědců, Den otevřených dveří apod.
Přímá podřízenost proděkanovi pro vnější vztahy.

Nabízíme:

Flexibilní pracovní dobu, možnost home-office (pracovní vytížení s ohledem na průběh akademického roku).
Příjemné pracovní prostředí v přátelském a týmovém kolektivu.
Zázemí moderně vybavené univerzity.
Možnost účastnit se školení a vzdělávacích kurzů.
6 týdnů dovolené a další benefity, např. příspěvek na stravování a penzijní připojištění, univerzitní rekreační zařízení, Pluxee karta, volný vstup do posilovny ve sportovní hale PF a jiné.

Požadované dokumenty v přihlášce:

Aktuální CV.
Doklad o dosaženém vzdělání.
Motivační dopis (stručné zhodnocení, proč právě vy jste nejvhodnějším kandidátem na tuto pozici).
Návrh nápadů/námětů, jak zlepšit PR fakulty s ohledem na aktuálně dostupné kanály v rozsahu max. jedné strany A4.
Přihlášku s povinnými přílohami zasílejte poštou na Zaměstnanecký odbor UJEP v Ústí nad Labem, Pasteurova 1, 400 96 Ústí nad Labem nebo e-mailem na adresu personalni@ujep.cz.

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem aktivně podporuje genderovou rovnost, rozmanitost a začlenění a podporuje přihlášky ze všech částí společnosti.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše organizace Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, IČO: 44555601, se sídlem Pasteurova 3544/1, 400 96 Ústí nad Labem, tel. 475 286 317, e-mail: personalni@ujep.cz, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracované osobní údaje patří jméno a příjmení, bydliště, e-mailová adresa, údaje o Vašem vzdělání a dosavadních pracovních zkušenostech a příp. další údaje, které nám sami poskytnete v zaslaných dokumentech. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, která jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností. Další informace o ochraně osobních údajů, zpracovávaných Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem naleznete zde: https://www.ujep.cz/cs/zasady-zpracovani-osobnich-udaju.