Společnost: Ústav fyziky plazmatu Akademie věd České republiky, v. v. i.

Adresa: U Slovanky 2525/1a, 182 00 Praha 8

Místo výkonu práce: Praha

Typ pracovního poměru: Plný / Částečný úvazek

Nástup: Dohodou

Náplň práce

  • Správa a administrace ekonomického informačního systému (EIS) včetně vytváření a zadávání struktur a náplní rozpočtu pro různé typy zdrojů financování instituce.
  • Poskytování základní technické podpory uživatelům EIS, školení uživatelů a řešení vzniklých problémů v rámci kompetenčního centra.
  • Hlášení a sledování incidentů prostřednictvím service-deskového systému.
  • Identifikace strategie rozvoje EIS s ohledem na další potřeby instituce.
  • Asistence při implementaci nových funkcí a aktualizací ve spolupráci s dodavateli softwaru.
  • Provádění testování a ladění systému po aktualizacích nebo nasazení nových funkcionalit.

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru.
  • Analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti.
  • Pokročilá znalost práce s kancelářským SW (např. MS Office).
  • Znalost anglického jazyka (úroveň odpovídající min. „B1“ dle CEFR).
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a ochota učit se nové věci.
  • Zkušenosti s administrací ekonomických informačních systémů (např. iFIS, VERSO, EGJE) jsou výhodou.

Nabízíme

  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci na plný nebo částečný úvazek v příjemném prostředí.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené a 6 dní pro krátkodobé onemocnění (sick days).
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Režim částečné práce z domova (pravidelný nebo ad-hoc).
  • Stravenky v hodnotě 100,-Kč/den.
  • Poukázky Multi v celkové hodnotě 2500,-Kč/rok.
  • Horská chata v Krušných horách s pobytem zdarma.

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu personal@ipp.cas.cz.