Přehled

Děkan Fakulty životního prostředí UJEP v Ústí nad Labem
vypisuje výběrové řízení na obsazení místa laboranta/laborantky Katedry environmentální chemie a technologie

Počet volných míst:                        1 místo laboranta/laborantky

Výše úvazku:                                     100 % zákonné pracovní doby

Předpokládaný nástup:                dle dohody

Místo výkonu práce:                      Fakulta životního prostředí UJEP v Ústí nad Labem

Termín podání přihlášky: pozice je otevřená do doby, než se najde vhodný kandidát/kandidátka

Náplň práce:

·         Provádění chemických analýz a experimentů v laboratoři

·         Základní příprava a údržba laboratorních zařízení a laboratorních prostor

·         Zpracování a vyhodnocování výsledků experimentů

·         Spolupráce s akademickými pracovníky/pracovnicemi a studenty/studentkami na prestižních národních i mezinárodních výzkumných projektech

·         Podílení se na praktické výuce v laboratořích

Požadavky:

·         Minimálně úplné středoškolské vzdělání s maturitou v oboru chemie nebo příbuzném oboru

·         Praxe v chemické laboratoři výhodou

·         Znalost práce s laboratorními přístroji

·         Schopnost samostatné i týmové práce

·         Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

·         Základy anglického jazyka (schopnost základní komunikace se zahraničními studenty/studentkami a zaměstnanci/zaměstnankyněmi)

·         Schopnost práce na PC

·         Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

·         Zajímavou a různorodou práci v instituci oceněnou HR Award

·         Odpovídající mzdové ohodnocení s významnými motivačními prvky

·         Částečně flexibilní pracovní dobu

·         Příjemné pracovní zázemí a práci v moderním laboratorním prostředí

·         Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, vzdělávací kurzy, školení

·         Parkování zdarma v univerzitním kampusu

·         Příspěvek na stravování v Menze, příspěvek na penzijní připojištění, pluxee karta, sickdays

·         Zaměstnanecký benefit v podobě bezplatného osobního poradentství (individuální psychologické poradentství, osobní konzultace v oblasti prevence a komunikace krizové situace, osobní bezpečnosti a sebeochrany, individuální poradenství v rámci osobních financí, investic, spoření a správy majetku)

·         Zdarma skupinové cvičební lekce zaměřené na zdravá záda

·         Volný vstup do posilovny ve sportovní hale UJEP a zvýhodněné ceny pronájmu sportovišť PF pro zaměstnance

Bližší informace: http://www.ujep.cz nebo přímo u vedoucího Katedry environmentální chemie a technologie – doc. Ing. Jiřího Oravy, Ph.D., e-mail: jiri.orava@ujep.cz, tel. 475 284 178.

Požadované dokumenty v přihlášce:

·         odborný životopis – uvést kontakt – email/telefon

Přihlášku s povinnými přílohami zasílejte poštou na Zaměstnanecký odbor UJEP v Ústí nad Labem, Pasteurova 1, 400 96 Ústí nad Labem nebo e-mailem na adresu personalni@ujep.cz.

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem aktivně podporuje genderovou rovnost, rozmanitost a začlenění a podporuje přihlášky ze všech částí společnosti.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše organizace Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, IČO: 44555601, se sídlem Pasteurova 3544/1, 400 96 Ústí nad Labem, tel. 475 286 317, e-mail: personalni@ujep.cz, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracované osobní údaje patří jméno a příjmení, bydliště, e-mailová adresa, údaje o Vašem vzdělání a dosavadních pracovních zkušenostech a příp. další údaje, které nám sami poskytnete v zaslaných dokumentech. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, která jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností. Další informace o ochraně osobních údajů, zpracovávaných Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem naleznete zde: https://www.ujep.cz/cs/zasady-zpracovani-osobnich-udaju.