Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení, č. j. OU-71368/25-2024, na obsazení akademického pracovního místa:

Odborný asistent / odborná asistentka se zaměřením na klinickou psychologii

Datum nástupu:

  • 23. 9. 2024, nebo dle dohody.

Předpokládaný úvazek:

  • 50 %.

Jazyk výběrového řízení:

  • čeština.

Mzdové podmínky:

  • dle Vnitřního mzdového předpisu OU.

Náplň práce:

  • zajišťuje výuku v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně vedení a oponování závěrečných prací) a podílí se na rozvoji těchto studijních programů;
  • podílí se na zajišťování doktorských studijních programů (v případě schválení vědeckou radou fakulty);
  • vyvíjí tvůrčí činnost – zejména formou samostatného řešení složitých výzkumných a vývojových úkolů, aktivní publikační činnosti v recenzovaných časopisech, popřípadě jinou formou publikačních výstupů podle požadavků oboru a v souladu s požadavky standardů tvůrčí činnosti na OU, aktivní účastí na vědeckých konferencích a odborných setkáních, aktivní prezentací výsledků tvůrčí činnosti;
  • podporuje třetí roli univerzity – zejména formou popularizace tvůrčí činnosti, na administrativě spojené s vykonávanou činností a na samosprávě univerzity.

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání III. stupně: doktorské vzdělání v oblasti psychologie nebo příbuzných disciplín, Mgr. a Bc. vzdělání v oblasti jednooborové psychologie;
  • aktivní vědecká a publikační činnost v oboru psychologie (s důrazem na publikace v časopisech s IF/Scopus) za posledních 5 let;
  • zkušenosti se zapojením do grantových a vědeckovýzkumných projektů vítány;
  • EU research level: R2 – Recognized;
  • znalost anglického jazyka, min. na úrovni B2 Evropského referenčního rámce pro jazyky;
  • znalost českého jazyka, min. na úrovni C1 Evropského referenčního rámce pro jazyky;
  • výborné komunikační dovednosti;
  • samostatný, odpovědný a kreativní přístup k práci;
  • morální a občanská bezúhonnost.

Nabízíme:

  • 8 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dní volna k léčení;
  • příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilního zaměstnavatele;
  • pružnou pracovní dobu;
  • možnost příležitostné práce z domova;
  • podporu sportovních aktivit prostřednictvím zaměstnaneckého programu MultiSport;
  • možnost využívat zdarma služby univerzitní knihovny;
  • zvýhodněné ceny mobilních tarifů v rámci zaměstnaneckého benefitního programu;
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy;
  • firemní školku Elánek.

Zaujala vás naše nabídka?

Nejpozději do 20. 7. 2024 (včetně) nám v elektronické podobě na adresu PersonalniFF@osu.cz zašlete tyto dokumenty:

  • podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů;
  • motivační dopis;
  • profesní životopis s přehledem dosavadní praxe;
  • kontakt (e-mail, telefon) na dvě osoby, které mohou ústně podat reference;
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání;
  • přehled publikační činnosti.

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů.

Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči.

Vyhlašovatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení prodloužit, přerušit, zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.