Prorektor pro rozvoj a digitalizaci Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem vyhlašuje výběrové řízení na místo referenta/referentky oddělení rozvoje a digitalizace

Počet volných míst/Pozice/Obor činnosti: 1, referent/referentka oddělení rozvoje a digitalizace

Kvalifikační požadavky:

vysokoškolské vzdělání
jazykové znalosti: znalost cizích jazyků výhodou, nutná znalost angličtiny
zkušenost s prací ve vysokoškolském prostředím vítána
samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita, občanská bezúhonnost
znalost Wordu a Excelu
Pracovní náplň:

Referent/referentka Oddělení rozvoje a digitalizace se primárně zaměřuje na agendu HR AWARD ve smyslu kontroly plnění jednotlivých bodů akčního plánu širším týmem (kontrola a koordinace plnění dílčích cílů plánu). S tím souvisí zejména:

příprava podkladů pro zpracování strategických dokumentů,
pravidelný reporting o průběhu plnění akčního plánu,
spolupráce s vedením univerzity a jednotlivých fakult,
po zaškolení práce v systému IMIS (zpracování objednávek, vkládání dokumentů),
po zaškolení práce v systému iFIS (vkládání dokumentů, tvorba zápisů z porad, sledování čerpání rozpočtů jednotlivých nákladových středisek, procesní zpracování faktur),
příprava podkladů na jednání a zpracování zápisů.
Nabízíme:

zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu
zaměstnanecké stravování, příjemné a moderní pracovní zázemí
další zaměstnanecké benefity (možnost dalšího vzdělávání, účasti na workshopech, rekreační středisko Bukovina a mnoho dalšího)
pružnou pracovní dobu
příjemné moderní pracoviště v akademickém prostředí
6 týdnů dovolené
Výše úvazku: plný
Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody
Místo výkonu: rektorát UJEP, Pasteurova 1, 400 96 Ústí nad Labem

Požadujeme zaslání motivačního dopisu spolu s profesním životopisem včetně uvedení kontaktů na možné reference.  Při výběrovém řízení budou posouzeny zaslané materiály, vybraní uchazeči a uchazečky budou pozváni na osobní pohovor.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

Bližší informace: http://www.ujep.cz.

Požadované dokumenty zasílejte poštou na Zaměstnanecký odbor UJEP v Ústí nad Labem, Pasteurova 1, 400 96 Ústí nad Labem nebo e-mailem na adresu personalni@ujep.cz do 15. července 2024.