Přehled

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

VÝVOJÁŘ/KA SYSTÉMU ORACLE

  • Pracoviště:                          Oddělení modelování procesů a umělé inteligence CXI
  • Počet volných pozic:         1
  • Úvazek:                                100 % (40 hod./týden) příp. dle dohody
  • Mzdové zařazení:              mzdová třída B dle Vnitřního mzdového předpisu TUL v návaznosti na dosaženou kvalifikaci, odborné znalosti a dovednosti
    – možnost přiznání příplatku v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu, možnost mimořádných odměn v návaznosti na hodnocení výkonu zaměstnance
  • Pracovní smlouva:            na dobu určitou nejméně na 1 rok s možností prodloužení v návaznosti na realizaci projektů a vnitřní předpisy TUL
  • Nástup:                                ihned nebo dle dohody
  • Přihlášku zaslat:                nejpozději do 31.10.2024

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zodpovědnost za provoz a správu výrobních aplikací, řešení incidentů
  • Spolupráce s vývojovým a zákaznickým týmem
  • Poskytování konzultací k aplikacím a zodpovídání otázek z nižší úrovně podpory
  • Spolupráce na akceptačním testování
  • Spolupráce na realizaci změn

Požadavky:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Pokročilá znalost SQL
  • Znalost PL/SQL
  • Zkušenosti s databází Oracle (vývoj / optimalizace výkonu / AQ)
  • Základní orientace UNIX/Linux prostředí
  • Orientace v IT technologiích
  • Spolehlivost, pečlivost
  • Ochota a připravenost učit se novým věcem
  • Analytické myšlení, logické uvažování a schopnost dávat poznatky do souvislostí
  • Velmi dobré komunikační schopnosti v českém jazyce
  • Samostatnost, ale i schopnost spolupráce v týmu
  • Aktivní a prozákaznický přístup
  • Alespoň pasivní znalost AJ
  • Odolnost vůči stresu

Vaší výhodou je:

  • Praxe na obdobné pozici
  • Základní znalost Java
  • Základní znalost ASPX / VB.NET / Javascript / IIS

Co nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené (při 100 % úvazku)
  • pružnou pracovní dobu včetně možnosti práce z domova
  • závodní stravování
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, DIP
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole
  • zdarma sportovní aktivity (např. tenis, sauna, posilovna) v objektech univerzity
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • možnost ubytování v  blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách
  • podrobnější informace zde:

Zaujala Vás výše uvedená pozice? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: volnamista@tul.cz.

K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto dokumenty:

  • strukturovaný profesní životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe
  • kopie dokladu o vzdělání

Informace k výběru vhodného uchazeče:

Jednání o obsazení volného místa proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola osobním pohovorem či online pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od výběru vhodného uchazeče.

Volné místo je od 03.09.2024 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera), na webových stránkách CXI (https://cxi.tul.cz/lide-kariera/volna-pracovni-mista), na portálu zaměstnanosti MPSV (https://uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr).