VÝZKUMNÝ/Á PRACOVNÍK/CE PRO ZAVÁDĚNÍ AUTONOMNÍCH SYSTÉMŮ DO DOPRAVY

Baví nás autonomní auta a zkoumáme bezpečnost zavádění autonomních systémů do provozu. Jako první v České republice jsme testovali první autonomní minibus. Spolupracujeme na legislativních změnách pro zavedení nových technologií. A proto hledáme dalšího nadšence/kyni k nám do týmu, který/á se nebojí výzev budoucnosti.

Co Vás čeká za práci?

  • Budete testovat asistenční systémy vozidel, autonomní a dálkově řízená vozidla v našich laboratořích,
  • pracovat se spoustou odborných textů,
  • přispívat články o autonomní mobilitě na náš web autonomne.cz,
  • navrhovat, realizovat a vyhodnocovat výzkumné experimenty,
  • podílet se na přípravě a řešení výzkumných projektů dle Vašeho zaměření (psychologie, technika, sociologie atd.),
  • účastnit se odborných konferencí.

Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

  • Ukončené VŠ vzdělání,
  • analytické myšlení a zodpovědnost,
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni B2,
  • zkušenost s nástroji MS Office,
  • řidičský průkaz sk. B a pravidelně řídit.

Potěší nás, když budete mít navíc:

  • Zkušenosti s výzkumem ze zahraničí,
  • a s projektovým managementem.

Co neumíte, to Vás naučíme a k tomu nabízíme:

  • Možnost odborného vzdělávání (zahraniční stáže, kurzy, semináře, konference)
  • pružnou pracovní dobu (10:00 – 14:00 pevná část, v pátek od 10:00 – 12:00),
  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok,
  • stravenkový paušál 100 Kč/den,
  • Multisport kartu a příspěvky na kulturní a sportovní akce,
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • po zkušební době možnost práce z domu.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Budeme se na Vás těšit.

Kontakt:

Mgr. Jana Mazálková, MBA – personalistka
email: jana.mazalkova@cdv.cz

Pro lepší představu o naší práci se můžete podívat na následující odkazy:

  • Autonomne.cz, je osvětový portál podporovaný Ministerstvem dopravy a spravovaný Centrem dopravního výzkumu, v. v. i. Jeho cílem je informovat čtenáře o novinkách z různých oblastí autonomní mobility, přinášet zajímavé rozhovory a články a zvyšovat tak povědomí o autonomní mobilitě.
  • https://www.avcrashes.net/ Unikátní interaktivní mapa zobrazující nehody autonomních vozidel a robotů doručující na poslední míli.
  • https://testovacioblasti.autonomne.cz Světově unikátní nástroj, který technikům, softwarovým inženýrům a dalším profesím činným v odvětví autonomních vozidel významně usnadňuje práci, díky detailní míře informací potřebných pro testování autonomních vozidel v reálném provozu.
  • https://www.youtube.com/watch?v=dspJNDsuVqs&t=696s V rámci výzkumného projektu SHared automation Operating models for Worldwide adoption (SHOW) financovaného evropskou komisí jsme prvním provozovatelem autonomní dopravy reagující na poptávku.