Přehled

VÝZKUMNÝ/Á PRACOVNÍK/CE PRO ZAVÁDĚNÍ VODÍKOVÝCH TECHNOLOGIÍ V DOPRAVĚ

Zajímají nás alternativní pohony, a to především vodík. Baví nás problematika zavádění vodíkových technologií v dopravě. Podílíme se na Vodíkové strategii ČR a Národním akčním plánu čisté mobility.
Jsme malý výzkumný tým a těšíme se na nové kolegy a kolegyně.

Co Vás čeká za práci?

  • Budete sledovat nejnovější trendy v oblastech vodíkových technologií a vozidel,
  • připravovat scénáře zavádění vodíkové infrastruktury v dopravě,
  • řešit výzkumné projekty týkajících se vodíkových plnicích stanic, výroby a transportu vodíku,
  • a podílet se na tvorbě metodických a vzdělávacích materiálů.

Pozor – nejedná se o práci v laboratoři.

Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

  • Především VŠ vzdělání technického směru,
  • zájem o problematiku vodíkových technologií,
  • vědět, co je to elektromobilita a udržitelná doprava,
  • ovládat angličtinu na úrovni B2,
  • mít řidičský průkaz sk. B a pravidelně řídit.

Co nás potěší, když budete mít navíc:

  • Zkušenosti s výzkumem a třeba i s publikační činností.

Co neumíte, to Vás naučíme a k tomu nabízíme:

  • Možnosti dalšího vzdělávání (zahraniční stáže, kurzy, semináře, konference),
  • pružnou pracovní dobu (10:00 – 14:00 pevná část, v pátek 10:00 – 12:00),
  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok,
  • stravenkový paušál 100 Kč/den,
  • Multisport kartu a příspěvky na kulturní a sportovní akce,
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • …a občas se dá pracovat i z domu.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Pozice je vhodná i pro osoby s hendikepem pohybového aparátu.

Budeme se na Vás těšit!

Kontakt:

Mgr. Jana Mazálková, MBA – personalistka
email: jana.mazalkova@cdv.cz