Přehled

Pro Mezinárodním centrum klinického výzkumu, konkrétně vědecký tým Protein Engineering pana prof. Jiřího Damborského, Loschmidtovy laboratoře při Masarykově univerzitě hledáme motivovaného uchazeče na pozici

webový vývojář / softwarový inženýr.

Laboratoře se věnují vývoji softwarových nástrojů pro analýzu proteinů i léčbu rakoviny, Alzheimerovy choroby a akutní mozkové mrtvice.

Web: loschmidt.chemi.muni.cz/peg/

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vývoj frontend a backend webových aplikací v oblasti strukturní bioinformatiky a biomedicíny
  • Podíl na návrhu a testování výpočetních workflow
  • Zapojení do návrhu architektury a volby technologií
  • Úzká spolupráce s výpočetními biology a studenty technických oborů
  • V případě zájmu možnost školení bakalářských a magisterských studentů

    POŽADAVKY:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v IT
  • Dobrá znalost Java a React
  • Preferovaná zkušenost s framework Spring Boot a TypeScript
  • Výhodou znalost Python, MySQL, Docker, Jenkins, Git a Linux
  • Komunikativní znalost AJ
  • Ochota učit se, samostatnost, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu

    NABÍDKA:

  • Zaměstnanecký pracovní poměr na plný nebo poloviční úvazek
  • 3 Sick days, dotované stravování, možnost dalšího vzdělávání, pružná pracovní doba, částečný home office, 5 týdnů dovolené, cafeteria
  • Práce v mezinárodním týmu, ve velmi přátelském a kreativním prostředí

    PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ:

  • Prosím pošlete nám profesní životopis a motivační dopis
  • Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor
  • Termín nástupu bude stanoven dohodou

    Obor

IS/IT: Správa systémů a HW
IS/IT: Vývoj aplikací a systémů

Profese

Správce aplikačního SW
Architekt HW systémů
Java vývojář
React vývojář

Místo pracoviště

Pekařská 664/53, Brno, Staré Brno
Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazykové znalosti (Všechny jazyky)

Angličtina – Středně pokročilá
Typ úvazku

Práce na plný úvazek
Práce na zkrácený úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Kontaktní osoba

Karolína Macharáčková
Telefon+420 730 802 691